Schedule

Study our group classes schedule to choose comfortable time for your trainings!

mo

12:00

Let's Draw! (3-5 years)

16:30

EDU-Game (4-8 years)

Veronica Tkachenko

17:00

17:00

17:00

Sergey Bondarenko

17:30

Dmytro Tarasenko

18:00

Детская академия тенниса (3-4 года)

Dashenko Lidiya

18:00

Aqua (12-15 years)

Vitaly Alpatov

tu

11:00

Choreography (3-5 years)

Kateryna Vikon

12:00

Promotion (4-8 years)

Olga Danilova

16:30

Game-Land (4-6 years)

Stanyslavskaya Ivanka

16:30

Karate (6-13)

Alexander Simeykin

17:00

Детская академия тенниса (5-7 лет)

Dashenko Lidiya

17:00

MTV-dance (7-13 years)

Kateryna Vikon

18:00

Fishes (6-12 years)

Yaroslav Pilipenko

18:00

Детская академия тенниса (3-4 года)

Dashenko Lidiya

18:00

Muay Thai (6-12 years)

18:00

Gymnastics (5-8 years)

Anna Semiraz

we

12:00

Kids-Art (3-5 years)

Olga Danilova

16:30

EDU-Game (4-8 years)

Olga Danilova

16:30

Muay Thai (6-12 years)

Alexander Bukatin

17:00

17:00

Sergey Bondarenko

17:00

Детская академия тенниса (8-10 лет)

Dashenko Lidiya

17:30

Dmytro Tarasenko

18:00

Детская академия тенниса (3-4 года)

Dashenko Lidiya

18:00

Sharks (7-12 years)

Vitaly Alpatov

th

11:00

Choreography (3-5 years)

Kateryna Vikon

12:00

Promotion (4-8 years)

Olga Danilova

16:30

Stories of the nature (4-6 years)

Stanyslavskaya Ivanka

17:00

MTV-dance (7-13 years)

Kateryna Vikon

18:00

Alexander Bukatin

18:00

Fishes (6-12 years)

Yaroslav Pilipenko

18:00

Детская академия тенниса (3-4 года)

Dashenko Lidiya

18:00

Muay Thai (6-12 years)

18:00

Gymnastics (5-8 years)

Anna Semiraz

fr

12:00

Do it yourself!

Stanyslavskaya Ivanka

16:30

Smarty (3-5 years)

Stanyslavskaya Ivanka

17:00

17:00

17:00

Amphibians (7-12 years)

Vitaly Alpatov

sa

10:00

MTV-dance (7-13 years)

Kateryna Vikon

11:00

Детская академия тенниса (5-7 лет)

Dashenko Lidiya

11:00

Karate (6-13)

Alexander Simeykin

11:00

Choreography (4-6)

12:00

Creative world (3-5 years)

12:00

Детская академия тенниса (8-10 лет)

Dashenko Lidiya

12:00

Dolphins (7-12 years)

Irina Donets

su

11:00

Dmytro Tarasenko

12:00

Детская академия тенниса (5-7 лет)

Dashenko Lidiya

12:00

Promotion (4-8 years)

Veronica Tkachenko

13:00

Детская академия тенниса (8-10 лет)

Dashenko Lidiya