Schedule

Study our group classes schedule to choose comfortable time for your trainings!

Studio 1
Studio 2
Functional studio
Fight Club
Cycle
Swimming pool

mo

8:00

Yoga*

Valery Makarov

10:00

Aqua Noodles

Yaroslav Pilipenko

11:00

Fat Burn

Visochin Alexander

12:00

Body Workout

Visochin Alexander

13:00

Hot Legs

Natalya Polonik

13:00

Stretch

Ekaterina Solovyova

14:00

18:30

Functional Training

Sergey Bondarenko

19:00

TRX

Natalya Polonik

tu

9:00

Yoga*

Vyacheslav Gutsalyuk

10:00

Cycle Elementary

Alexey Alferov

11:00

Deep Aqua

Irina Donets

12:00

Super Set

Yulia Vyunitskay

12:00

Pilates

Ninel Nosulenko

13:00

Stretch

Tatiana Sokolovskaya

13:00

Zumba

Anna Rozvadovskay

19:00

Yoga*

Sergei Kirichenko

19:00

Boxing

Evgeniy Kravchenko

we

7:30

Cycle Elementary

Alexander Maximchuk

8:00

Yoga*

Valery Makarov

10:00

Aqua Fitness

Yaroslav Pilipenko

11:00

Body Sculpt

Yulia Vyunitskay

12:00

Aqua Mama

Vlad Roschin

12:00

Pilates

Yulia Vyunitskay

13:00

Tae Bo

Natalya Polonik

13:00

Strong Legs+Press

Visochin Alexander

14:00

Body Ballet

Kateryna Vikon

18:30

Strong Legs+Press

Sergey Bondarenko

19:00

Functional Training

Natalya Polonik

th

9:00

Yoga*

Vyacheslav Gutsalyuk

10:00

Cycle Elementary

Alexey Alferov

11:00

Aqua Fitness

Irina Donets

11:00

Press

Tatiana Sokolovskaya

12:00

Stretch

Tatiana Sokolovskaya

12:00

Dance Mix

Alexandra Sarkisova

13:00

Yoga-Day

Vyacheslav Gutsalyuk

13:00

Belly Dance

19:00

Yoga*

Sergei Kirichenko

19:00

Boxing

Evgeniy Kravchenko

fr

8:00

Yoga*

Valery Makarov

10:00

Aqua Fitness

11:00

Upper Body

Tatiana Sokolovskaya

12:00

TNT

Tatiana Sokolovskaya

13:00

Functional Training

Natalya Polonik

13:00

Stretch

Yulia Vyunitskay

18:30

Interval Plus

Sergey Bondarenko

sa

10:00

Yoga**

Valery Makarov

11:00

Functional Training

Yulia Vyunitskay

13:00

Aqua Energy

Irina Donets

su

11:00

Interval Functional

Ekaterina Solovyova

12:00

Stretch

Ekaterina Solovyova